Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTetrahydrat nadboranu sodu

Nadtlenek wodoru SPC w postaci proszku Ekologicznie przyjazny jako skuteczny odplamiacz

Orzecznictwo
dobra jakość Nadtlenek wapnia na sprzedaż
dobra jakość Nadtlenek wapnia na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Nadtlenek wodoru SPC w postaci proszku Ekologicznie przyjazny jako skuteczny odplamiacz

Chiny Nadtlenek wodoru SPC w postaci proszku Ekologicznie przyjazny jako skuteczny odplamiacz dostawca
Nadtlenek wodoru SPC w postaci proszku Ekologicznie przyjazny jako skuteczny odplamiacz dostawca

Duży Obraz :  Nadtlenek wodoru SPC w postaci proszku Ekologicznie przyjazny jako skuteczny odplamiacz

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: Jiehua
Orzecznictwo: ISO9001, ISO14001
Numer modelu: Klasa przemysłowa

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 metr
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: netto 25 kg / worek, 21,5 m w pojemniku 1 * 20 'z paletami.
Czas dostawy: Około 2 tygodni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 20000 MT NA ROK
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS nie.: 15630–89–4 Nazwa: Nadwęglan sodu
Wygląd: Biała sypka granulka MF: 2Na2CO3.3H2O2
typu: Niepowlekane MW: 314,02

Aktywator wybielacza w proszku nadwęglan sodu

Aktywator wybielacza Proszek Nadwęglan sodu SPC Niepowlekany bezchlorowy środek wybielający

Specyfikacja:

Pozycja Specyfikacja
Wygląd Biała, sypka granulka
Dostępny tlen,% ≥13,5
wartość PH 10–11
Gęstość nasypowa, g / l 700-1200
Strata po suszeniu, g / l ≤2,0

Opis:

Nadwęglan sodu (Synonimy: peroksyhydrat węglanu sodu, nadtlenek węglanu sodu, PCS) jest sypkim proszkiem o wspólnej nazwie stałego nadtlenku wodoru, jest dodatkowym związkiem węglanu sodu i nadtlenku wodoru. Nadtlenowęglan ma aktywną dostępną zawartość tlenu, która jest równoważna 27,5% H 2 O 2 . Po rozkładzie rozkłada się na tlen, wodę i węglan sodu. Jest to bezpieczny dla środowiska środek wybielający.
Nadwęglan sodu jest niepowlekanym i stabilizowanym nadtlenkiem, który służy jako silny tlenowy środek wybielający do czyszczenia, wybielania, usuwania plam, higieny, dezynfekcji, zmiękczania wody i zagęszczania produktu. Nadwęglan występuje w postaci proszku i jest jednym z najskuteczniejszych środków do usuwania plam i środków dezynfekujących, zwłaszcza gdy jest stosowany w synergii z aktywatorem bielenia lub katalizatorem.
Podanie:
Niepowleczony nadwęglan sodu jest często stosowany do hodowli ryb i do celów rolniczych. Znany jest również jako ważne utlenianie do wytwarzania trimetylocyklopentenyloacetaldehydu i epoksydihydrolinalolu. Nadwęglan sodu jest powszechnie znany jako wybielacz tlenowy, jest bardzo popularny na rynku prania wstępnego i kąpieli w wodzie. Stabilna przy przechowywaniu detergentowa kompozycja bieląca normalnie aktywny tlen z nadwęglanu sodu.
* Uniwersalny odplamiacz, skuteczny jako podkład do prania mocno zabrudzonych artykułów.
* Rozjaśnia tkaniny, jest bezpieczny dla kolorów i nie wybiela barwionych tkanin, takich jak wybielacz chlorowy. Może być stosowany na dywanach, tapicerce, a nawet na najdelikatniejszej pościeli (z wyjątkiem niektórych rodzajów wełny i jedwabiu) bez szkody dla tkaniny. W przeciwieństwie do wielu produktów sprzedawanych jako przyjazne dla środowiska środki czyszczące, które nie są tak skuteczne, wybielacze tlenowe naprawdę działają, a w przypadku niektórych plam działają nawet lepiej niż tradycyjne wybielacze lub środki czyszczące.
* Nietoksyczny dla zwierząt, roślin i ludzi. Bardzo przyjazne dla środowiska, ponieważ po uwolnieniu tlenu rozpadają się na naturalną sodę kalcynowaną, pozbywają się uporczywych zabrudzeń i plam organicznych bez konieczności używania toksycznych i niebezpiecznych materiałów, takich jak wybielacz chloru.
* Używany jako środek antystalingowy i dezynfekujący. 1% wodny roztwór nadwęglanu sodu może utrzymywać świeżość warzyw i owoców przez 4 do 5 miesięcy, co jest szeroko stosowane za granicą. Zgodnie ze standardami Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa opracowano normy branżowe dotyczące nadwęglanu sodu jako dodatku do żywności. Pomoże to w odpowiednim stosowaniu nadwęglanu sodu.
* Używany jako środek wybielający do tkanin i barwnik do barwników. Bez słabych przebarwień, takich jak bielenie chlorem. Nadwęglan sodu jest szczególnie odpowiedni do włókien syntetycznych, włókien zwierzęcych, żywic syntetycznych i włókien poddanych działaniu fluorescencyjnego środka rozjaśniającego.
* Używany jako utleniacz. Nadtlenowęglan sodu można stosować jako utleniacze w hydroksylacji grupy aldehydowej do grupy fenolowej, utlenianiu organoboranu, nitrylazie, utlenianiu eteru siarki za pomocą aminy, epoksydowaniu olefiny, utlenianiu ketonu, przerwaniu utleniania α-diketonu i niektórych innych reakcjach.
* Nadwęglan sodu można również stosować jako środki do obróbki powierzchni metali, środki do usuwania twardych zabrudzeń w przemyśle galwanicznym, środki do oczyszczania ścieków i środki kontroli polimeryzacji.

Transport:

Prawidłowa nazwa wysyłkowa: peroksyhydrat węglanu sodu

Klasa: 5.1 (utleniacz)

Numer UN: 3378

EMS: FA, SQ

Pakowanie: worek 25 kg PP-PE

      

Szczegóły kontaktu
Shangyu Jiehua Chemical Co., Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)